Rusznikarnia-ASG - Przycisk zwalniacz magazynka M4

Nowy produkt

Powiększony przycisk zwalniania magazynka w replikach serii M4. Przycisk wykonany z żywicy metodą stereolitografii. Pasuje do replik z zwalniaczem magazynka jak w G&P, Specnie itp - przycisk z zwalniaczem łączony śrubą.

Więcej szczegółów

22,00 zł brutto

Płatności
Płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Powiększony przycisk zwalniania magazynka w replikach serii M4. Ułatwia zrzut i wymianę magazynka w warunkach "ostrej wymiany kompozytu". Szczegolnie przydatny dla osób o nieco mniejszych dłoniach.

Przycisk wykonany z żywicy metodą stereolitografii. Wydruki z żywicy można alować, bez obaw o wpływ na ich wytrzymałość. Pasuje do replik z zwalniaczem magazynka jak w G&P, Specnie itp - przycisk z zwalniaczem łączony śrubą.

Element wykonywany jest na zamówienie, w związku z tym termin realizacji zamówienia może wynieść 2-10 dni. W celu określenia dostępności i dokładniejszego terminu realizacji prosimy o kontakt.

Elementy wykonywane metodą stereolitografii odznaczają się dużą dokładnością wymiarową, rzedu 0,1mm. Jednak mimo wszystko istnieje możliwość, że będą wymagać własnego dopasowania wymiarów do konkretnej repliki, szczególnie przy ciasnym pasowaniu elementu do korpusu.

Drukowane elementy można malować bez obaw o zmianę ich wytrzymałości. Standardowo wykonywany element jest bezbarwny - przejżysty

30 innych produktów w tej samej kategorii: