Nowy Perun - Mosfet Kriss Vector-1082 Zobacz większe

Perun - Mosfet Kriss Vector

0000000978

Nowy produkt

Perun for Krytac Kriss Vector to układ typu „drop-in” dla replik Kriss Vector firmy Krytac. Zapewnia wiele dodatkowych funkcji, w tym aktywny hamulec oraz pełną kontrolę cyklu, która sprawia że strzał zostanie oddany nawet po szybkim, krótkim pociągnięciu

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

450,00 zł brutto

450,00 zł za szt.

Płatności
Płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Perun for Krytac Kriss Vector to układ typu „drop-in” dla replik Kriss Vector firmy Krytac. Zapewnia wiele dodatkowych funkcji, w tym aktywny hamulec oraz pełną kontrolę cyklu, która sprawia że strzał zostanie oddany nawet po szybkim, krótkim pociągnięciu spustu.

Dowolnie programowalne tryby ognia - Na każdym położeniu selektora (poza “zabezpieczonym”) można ustawić ogień pojedynczy, serię lub automatyczny, niezależnie od ustawienia na innym położeniu.
Aktywny hamulec - Zatrzymuje silnik po każdym strzale, zapobiegając “ubijaniu się” sprężyny, a w przypadku szybszych replik – nie pozwala na overspin (podwójny strzał zamiast pojedynczego).
Precocking - Szybka reakcja na wciśnięcie spustu może stanowić różnicę między zwycięstwem a przegraną, szczególnie podczas walk w pomieszczeniach. Kiedy włączony jest precocking, tłok pozostanie w tylnej pozycji po każdym strzale, zapewniając oddanie strzału natychmiast po wciśnięciu spustu. Aby zwolnić sprężynę po używaniu precockingu, wciśnij spust i przytrzymaj go przez 2 sekundy. Po tym czasie padnie drugi strzał, bez precockingu i z aktywnym hamulcem.
Redukcja szybkostrzelności - Zredukuj szybkostrzelność przy ogniu automatycznym albo serii, aby zaoszczędzić amunicję lub zwiększyć realizm.
Alarm rozładowanej baterii - Przeznaczony dla baterii Li-Po oraz Li-Ion. Jeżeli napięcie baterii spadnie do niebezpiecznie niskiego poziomu, użytkownik zostanie o tym powiadomiony krótkimi sygnałami dźwiękowymi powtarzanymi co minutę.
System diagnostyczny - Stale kontroluje stan elektroniki oraz repliki. W razie problemu, natychmiast przekaże informację, co mogło być jego przyczyną, ułatwiając usunięcie usterki.
Elektroniczny bezpiecznik - Ochroni replikę oraz baterię w poważnej awarii. Automatycznie rozłączy baterię, jeżeli zostanie wykryte zwarcie lub w gearboxie wystąpi zacięcie.

Zmiany wszelkich ustawień dokonuje się wyłącznie za pomocą szybkich i łatwo zapamiętywalnych sekwencji ruchów przyciskiem na samym urządzeniu oraz spustem. Układ komunikuje się z użytkownikiem za pomocą sygnałów dźwiękowych oraz wielokolorowej diody LED. To pozwala zmieniać ustawienia w dowolnym momencie, nawet w czasie walki.

Perun for Krytac Kriss Vector działa bezproblemowo z każdą baterii o napięciu od 7V do 17V. Może być stosowany z najbardziej ekstremalnymi konfiguracjami, bez ograniczeń co do mocy sprężyny.

21 innych produktów w tej samej kategorii: