CYMA - Replika CM.701 - CUSTOM Zobacz większe

CYMA - Replika CM.701 - CUSTOM

0000000840

Nowy produkt

CM.701 jest repliką sprężynową karabinu snajperskiego. Repliki sprężynowe wymagają każdorazowego przeładowania (naciągnięcia sprężyny przed oddaniem strzału). Replika wykonana jest z metalu z łożem z wysokiej jakości tworzywa.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 480,00 zł brutto

Płatności
Płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

CM.701 jest repliką sprężynową karabinu snajperskiego. Repliki sprężynowe wymagają każdorazowego przeładowania (naciągnięcia sprężyny przed oddaniem strzału). Replika wykonana jest z metalu z łożem z wysokiej jakości tworzywa, co znacząco wpływa na realizm odwzorowania.

UWAGA! Replika posiada unikalny numer seryjny!

W zestawie CUSTOM otrzymujemy:
* replikę karabinu snajperskiego objętą 6 miesięczną gwarancją
* aż TRZY magazynki na 50 kulek
* jedną szybko-ładowarkę do kulek
* paczkę kulek firmy 5,95 o gramaturze 0,30g

Replika została już poddana tuningowi poprawiającemu precyzję strzelania. Wymieniono w niej standardową komorę Hop-up na AirosftPro do standardu VSR, wykonaną z aluminium w technologii CNC, gumkę systemę energy czarną oraz lufę precyzyjną 6,02 ZC Leopard o długości 455mm.
W replice zamontowano wykonywane specjalnie na zamówienie stabilizatory lufy, które niwelują  drgania jej podczas strzelania oraz specjalną końcówkę lufy która jest jej lekkim przedłużeniem a za razem dodatkowym stabilizatorem. Wymieniono standardowe pierścienie prowadzące cylinder na robione na zamówienie, które lepiej stabilizują cylinder oraz centrują cały układ.
Do kompletu zostały wymienione wewnętrzne elementy cylindra - tłok aluminiowy wzmocniony i prowadnicę sprężyny łożyskowaną metalową.
Zmodyfikowano nieco ramię dociskające i wykonano tzw TDC-mod, dzięki któremu regulacja hop-up jest zdecydowanie łatwiejsza i intuicyjna. Wystarczy przekręcić śrubą regulującą w lewo lub w prawo aby zmniejszyć lub zwiększyć docisk.

Wraz z zastosowaniem dołączonych kulek 0,30g lub cęższych można uzyskać zasięg strzału w okolicy ponad 60 metrów.

Dodatkowo gratis otrzymujemy ładownicę z "czerwoną szmatą" w kolorze oliwkowym.

7 innych produktów w tej samej kategorii: