Rusznikarnia-ASG - Kostka L dociskająca komorę HU Zobacz większe

Rusznikarnia-ASG - Kostka L dociskająca komorę HU

0000000774

Nowy produkt

Kostka dociskająca komorę Hop-Up do gearboxa w kształcie litery "L". Kostka ta wykorzystywana jest do stabilizacji i docisku komory Hop-Up w replikach serii AK.

Więcej szczegółów

18,00 zł brutto

Płatności
Płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kostka dociskająca komorę Hop-Up do gearboxa w kształcie litery "L". Kostka ta wykorzystywana jest do stabilizacji i docisku komory Hop-Up w replikach serii AK. Jej zmodyfikowane wymiary wpływają korzystnie na docisk i stabilizację komory w replice. W niektórych wypadkach będzi ekonieczne lekkie podszlifowanie jej czoła.

Elemento wykonany z żywicy metodą sterefolitografii.

Element wykonywany jest na zamówienie, w związku z tym termin realizacji zamówienia może wynieść 2-10 dni. W celu określenia dostępności i dokładniejszego terminu realizacji prosimy o kontakt.

Elementy wykonywane metodą stereolitografii odznaczają się dużą dokładnością wymiarową, rzedu 0,1mm. Jednak mimo wszystko istnieje możliwość, że będą wymagać własnego dopasowania wymiarów do konkretnej repliki, szczególnie przy ciasnym pasowaniu elementu do korpusu.

Drukowane elementy można malować bez obaw o zmianę ich wytrzymałości. Standardowo wykonywany element jest bezbarwny - przejżysty

20 innych produktów w tej samej kategorii: