Perun - Układ ETU++ do replik G&G Zobacz większe

Perun - Układ ETU++ do replik G&G

0000000812

Nowy produkt

ETU++ jest układem zastępującym standardową elektronikę w replikach firmy G&G wyposażonych w system ETU. Wzbogaca replikę o wiele nowych, przydatnych funkcji. Wystarczy odpiąć fabryczną płytkę elektroniczną znajdującą się w kolbie i wpiąć ETU++. Zachowywa

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

249,00 zł brutto

Płatności
Płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

ETU++ jest układem zastępującym standardową elektronikę w replikach firmy G&G wyposażonych w system ETU. Wzbogaca replikę o wiele nowych, przydatnych funkcji. Wystarczy odpiąć fabryczną płytkę elektroniczną znajdującą się w kolbie i wpiąć ETU++. Zachowywane są fabryczne styki w gearboxie, nie ma więc potrzeby jego otwierania.

Działa z każdą repliką wyposażoną w system ETU od G&G, jak również z bateriami Li-Po 7,4V, 11,1V oraz 14,8V.

Dowolnie programowalne tryby ognia - Na każdym położeniu selektora (poza “zabezpieczonym”) można ustawić ogień pojedynczy, serię lub automatyczny, niezależnie od ustawienia na innym położeniu.

Aktywny hamulec - Zatrzymuje silnik po każdym strzale, zapobiegając “ubijaniu się” sprężyny, a w przypadku szybszych replik – nie pozwala na overspin (podwójny strzał zamiast pojedynczego).

Precocking - Szybka reakcja na wciśnięcie spustu może stanowić różnicę między zwycięstwem a przegraną, szczególnie podczas walk w pomieszczeniach. Kiedy włączony jest precocking, tłok pozostanie w tylnej pozycji po każdym strzale, zapewniając oddanie strzału natychmiast po wciśnięciu spustu. Aby zwolnić sprężynę po używaniu precockingu, wciśnij spust i przytrzymaj go przez 2 sekundy. Po tym czasie padnie drugi strzał, tym razem bez precockingu, za to aktywnym hamulcem na pełnej mocy.

Binarny spust - Pozwala na łatwe oddawanie podwójnych strzałów w trybie ognia pojedynczego. Po włączeniu tego trybu, pojedyncze strzały będą oddawane nie tylko po wciśnięciu spustu, ale również po jego zwolnieniu.

Redukcja szybkostrzelności - Zredukuj szybkostrzelność przy ogniu automatycznym albo serii, aby zaoszczędzić amunicję lub zwiększyć realizm.

DMR mode – Wprowadza minimalne odstępy czasowe pomiędzy strzałami, aby spełnić wymagania dotyczące replik DMR na niektórych miejscach rozgrywek.

Alarm rozładowanej baterii - Przeznaczony dla baterii Li-Po oraz Li-Ion. Jeżeli napięcie baterii spadnie do niebezpiecznie niskiego poziomu, użytkownik zostanie o tym powiadomiony krótkimi sygnałami dźwiękowymi powtarzanymi co minutę.

System diagnostyczny - Stale kontroluje stan elektroniki oraz repliki. W razie problemu, natychmiast przekaże informację, co mogło być jego przyczyną, ułatwiając usunięcie usterki.

Elektroniczny bezpiecznik - Ochroni replikę oraz baterię w poważnej awarii. Automatycznie rozłączy baterię, jeżeli zostanie wykryte zwarcie lub w gearboxie wystąpi zacięcie.

Zmiany wszelkich ustawień dokonuje się wyłącznie za pomocą szybkich i łatwo zapamiętywalnych sekwencji ruchów selektorem ognia oraz spustem. Układ komunikuje się z użytkownikiem za pomocą sygnałów dźwiękowych oraz wielokolorowej diody LED. To pozwala zmieniać ustawienia w dowolnym momencie, nawet w czasie walki. Wszystkie ustawienia niezależne dla każdej z obu pozycji selektora, co pozwala ustawić replik dokładnie wedle swoich oczekiwań.

ETU++ działa bezproblemowo z każdą baterią o napięciu od 7V do 17V. Może być stosowany z najbardziej ekstremalnymi konfiguracjami, bez ograniczeń co do mocy sprężyny. Maksymalna szybkostrzelność repliki to 50 strzałów na sekundę.

11 innych produktów w tej samej kategorii: