Rusznikarnia-ASG - Stabilizacja silnika MK43 ARES Zobacz większe

Rusznikarnia-ASG - Stabilizacja silnika MK43 ARES

0000000827

Nowy produkt

Stabilizacja silnika - nasadka na silnik do replik MK43 ARES stabilizująca go we wnętrzu gearboxa. Przy tuningu mocowym i wykorzystaniu silnika o zwiększonym momencie obrotowym zdarza się, że silnik potrafi zrobić część obrotu w okół własnej osi.

Więcej szczegółów

50,00 zł brutto

Płatności
Płatności

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Stabilizacja silnika - nasadka na silnik do replik MK43 ARES stabilizująca go we wnętrzu gearboxa. Przy tuningu mocowym i wykorzystaniu silnika o zwiększonym momencie obrotowym zdarza się, że silnik potrafi zrobić część obrotu w okół własnej osi, wyrywając okablowanie i elementy motażu okablowania.

Element wykonywany jest na zamówienie, w związku z tym termin realizacji zamówienia może wynieść 2-10 dni. W celu określenia dostępności i dokładniejszego terminu realizacji prosimy o kontakt.

Elementy wykonywane metodą stereolitografii odznaczają się dużą dokładnością wymiarową, rzedu 0,1mm. Jednak mimo wszystko istnieje możliwość, że będą wymagać własnego dopasowania wymiarów do konkretnej repliki, szczególnie przy ciasnym pasowaniu elementu do korpusu.

Drukowane elementy można malować bez obaw o zmianę ich wytrzymałości.

Należy pamiętać i mieć świadomość, że elementy wykonane z żywicy niemal zawsze będą miały mniejszą wytrzymałość niż części produkowane masowo metodą wtryskową.


Wybrane charakterystyki wytrzymałość żywicy z której drukowane są elementy:
wytrzymałość na rozciąganie - 55 MPa
Moduł sprężystości - 2.8 GPa

20 innych produktów w tej samej kategorii: